🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

وارد کننده بالابر سیم بکسلی صنعتی بلغاری

شرکت های وارد کننده بالابر بکسلی بلغاری زیادی وجود دارد. یکی از این شرکت های بالابر سیم بکسلی صنعتی، شرکت آرتیستون می باشد. این شرکت نماینده فروش انواع مختلف بالابر برقی بکسلی و الکترو موتور و گیربکس های شرکت جرثقیل پودم بلغارستان می باشد. شرکت جرثقیل سقفی پودم بلغاستان در کشور ایران با نام جرثقیل سقفی بلغاری شناخته شده است بزرگترین تولید کننده بالابرهای برقی بکسلی و انواع الکترو موتور و گیربکس جرثقیل سقفی در اروپای مرکزی و شرقی است.

وارد کننده بالابر سیم بکسلی صنعتی بلغاری

بهترین بالابر سیم بکسلی مناسب صنایع

بهترین بالابر سیم بکسلی مناسب صنایع بالابرنده ها  به دو صورت تولید می شوند و در دو گروه تقسیم بندی می شوند.  گروهی زنجیری و گروهی بکسلی با نیروی دست یا برق وکه هر کدام برای کاربرد خاصی استفاده می شوند و ویژگی خاص خود را دارند. 

بالابر برقی سیم بکسلی

بالابرهای سیم بکسلی به دو صورت ارائه می شود: تک سرعته و دو سرعته و با نیروی برق سه فاز و یا تک فاز کار می کنند. بالابر های بکسلی یا چهار کاره و یا دو کاره می باشند. بالابر هایی دو کاره : در این باربرها فقط حرکت قلاب در بالا و پایین باشد به همین دلیل دو کاره نامیده شده است و همچنین بالابرهای چهار کاره هم در حالتی که هم حرک بالا به پایین و هم حرکت عرضی به هر دو سمت چپ و راست نیاز باشد کاربرد دارد. به دلیل کارایی بالای این بالابرها در صنایع مختلف قابل استفاده هستند نظیر جرثقیل ها.

ظرفیت بالابرهای سیم بکسلی:

براساس استفاده که از این بالابرها می شود در ظرفیت های ۱ تا ۱۰۰ تنی و با و حالت کلی دو کاره و چهار کاره در بازار وجود دارد. 

ترکیب سیم بکسل چیست؟  ترکیب سیم بکسل از مغذی، سیم و لایه سیم می باشد و به طور کلی سیم بکسل همان طناب فولادی است . از به هم تابیده شدن تعدادی سیم به دور هم، رشته سیم تشکیل می شود، و همچنین از تابیده شدن رشته سیم ها به دور مغزی سیم بکسل تشکیل می گردد. بنابراین بهترین بالابر سیم بکسل  نوعی است که از جنس طناب فولادی باشد.

خرید ویژه بالابر برقی سیم بکسلی صنعتی

خرید ویژه بالابر برقی سیم بکسلی صنعتی جرثقیل ها و بالابر سیم بکسلی صنعتی با توجه به نیازی که در بازار است با استاندارهای مختلفی ارائه شده است. نظیر FEM standard: 1Bm, 1Am, 2m, 3m, 4m, 5m


ISO standard:  M3, M4, M5, M6 , M7 ,M8   ، در کشور ما شرکت های مختلفی جهت توزیع بالابرها سیم بکسلی وجود دارد و هر کدام خدمات ویژه ای ارائه می دهند. بعضی از شرکت های ارائه دهنده این محصول به قرار زیر می باشد: شرکت توان سازه کیان – شرکت آماکو – شرکت جرثقیل استریت – شرکت سیم و بکسل آنلاین و …

فروش جرثقیل
شرکت باکاکرین

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *