🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

مرکز فروش جرثقیل کارگاهی سقفی Bakra crane

جرثقیل سقفی Bakra Crane یکی از انواع جرثقیل های ثابت مورد استفاده جهت جابه جایی بار در کارگاه و سالن ها می باشد. جرثقیل کارگاهی سقفی به صورت ثابت در سقف نصب می شود. شرکت های سازنده انواع جرثقیل های سقفی در ایران در شهرهای صنعتی مستقر می باشند. این مراکز تولیدات خود را به صورت حضوری و غیرحضوری به فروش می رسانند. شرکت های تولید کننده جرثقیل های کارگاهی سقفی مجوزهای لازم کلیه قطعات را از سازمان ملی استاندارد ایران دریافت نموده اند. این تولید کنندگان با ارائه خدمات پس از فروش و نصب و راه اندازی جرثقیل ، توانسته اند نظر مشتریان را به خود جلب نمایند. خریداران می توانند با مراجعه به کارشناسان فروش که اغلب مهندسین سازنده جرثقیل می باشند نسبت به دریافت مشاوره و خرید و خدمات پس از فروش اطلاعات لازم را کسب نمایند. 

مرکز فروش جرثقیل کارگاهی سقفی Bakra crane

نحوه نصب جرثقیل سقفی کوچک

نحوه نصب جرثقیل سقفی کوچک جرثقیل کارگاهی سقفی بوسیله قلاب بارهای روی زمین در کارگاه ها و سالن ها را جابه جا می کند. جرثقیل های سقفی انواع مختلفی دارد . انواع جرثقیل های سقفی تولید شده به شرح ذیل می باشد :

  • دروازه ای ( تک پل و دو پل )
  • بازویی
  • آویزان

جرثقیل سقفی کوچک تک پل در سالن ها و انبارهایی استفاده می شود که فشار بر روی ریل کمتر است . جرثقیل های دو پل برای جابه جایی مواد در سالن هایی که دهانه و ظرفیت بیشتری مورد نیاز است، کاربرد دارد. از موارد استفاده از این نوع جرثقیل ها می توان برای تامیر لامپ های سالن ، خطوط برق رسان و تاسیسات گرمایشی ، سرمایشی نام برد. از جرثقیل های آویزان در سالن هایی استفاده می شود که امکان داشتن ستون در آن مکان وجود ندارد. جرثقیل های تک پل و دوپل و بازویی به وسیله ستون ها و تیره های حمال ها به روی سقف نصب می شود. نصب جرثقیل سقفی نوع آویزان ،به تیرهای حمال نیاز ندارند و به سادگی استفاده می شوند.

تجارت انواع جرثقیل سقفی Bakra crane

تجارت انواع جرثقیل سقفی Bakra crane تجارت انواع جرثقیل سقفی Bakra Crane به علت استفاده از قطعات گوناگون و کاربردی در آن و مونتاژ دستگاه ها می تواند تجارت بسیار پرسودی برای تولید کنندگان این نوع جرثقیل ها باشد. در تمام سالن های تولید مانند سالن تولیدات خودرو و انبارها و سوله های انبار تولید کنندگان نیاز مبرمی به انواع جرثقیل در محدوده کاری خود دارند. تولید کنندگان این نوع دستگاه می توانند با توجه به نیاز مشتری و محیط استفاده آن ، نوع مصرفی خریدار را تعیین و توضیحات لازم را جهت خرید ارائه نمایند. این تولید کنندگان با توجه به پیشرفت صنعت و نیاز مشتریان جدید به انواع جرثقیل سقفی می توانند بازار مناسب و قابل پیشرفتی در تولیدات خود داشته باشند.

فروش جرثقیل
شرکت باکاکرین

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *