🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

مرکز فروش جرثقیل سقفی دو پل دست دوم

جرثقیل سقفی پل در حقیقت وسیله ای برای جابجایی اجسام سنگین می باشد و در صنایع مختلف از این وسیله استفاده های فراوانی می شود چون با وجود آن بخش زیادی از مشکلات و هزینه های مربوط به جابجا کردن بار برطرف شده است. فروش جرثقیل سقفی دو پل دست دوم نیز با قیمتی ارزانتر در مراکز فروش آنها در برخی از نقاط کشور وجود دارد که برای خرید آنها می توان در بخش نیازمندی های جرثقیل سقفی سایت های فروش مانند دیوار یا شیپور و … از مکان و قیمت آنها مطلع شد.

مرکز فروش جرثقیل سقفی دو پل دست دوم

مقایسه کارایی جرثقیل سقفی دو پل با تک پل

مقایسه کارایی جرثقیل سقفی دو پل با تک پل جرثقیل سقفی در دو نوع دو پل و تک پل ساخته می شود که از هر کدام در زمینه های مختلفی استفاده می شود زیرا این دو نوع از جرثقیل سقفی از نظر کارایی دارای تفاوت هایی با هم می باشند که در اینجا به بررسی این تفاوت ها خواهیم پرداخت: در نوع جرثقیل دو پل باید گفت که این وسیله از قطعات و تجهیزات پیچیده تری ساخته می شود بنابراین نصب و راه اندازی آن سخت تر می باشد و زمان ساخت آن هم طولانی تر خواهد بود همچنین باید دانست که این نوع دو پل قادر به توانایی حمل بارهای سنگین می باشد و دارای اندازه بزرگ تری هستند که در محیط های بزرگ و صنایعی که تجهیزات سنگین تولید می کنند از این وسیله بیشترین استفاده می شود در حالی که نوع جرثقیل سقفی تک پل در محیط های کوچک تر برای حمل وسایل سبک استفاده می شود و اندازه کوچکی دارند و ساخت و نصب کردن آنها خیلی راحتر می باشد. البته باید دانست که در هر دو نوع جرثقیل نام برده شده برای باربری استفاده می شود و از این نظر به یکدیگر شباهت هایی دارند. امروزه جرثقیل سقفی دست دوم و نو هر دو برای فروش موجود می باشند که برای خرید آنها باید به مراکز فروش آنها مراجعه کرد.

خرید تجهیزات جانبی جرثقیل سقفی

خرید تجهیزات جانبی جرثقیل سقفی گفتنی است که جرثقیل سقفی از تجهیزت جانبی فراوانی ساخته می شود که هر کدام از آنها در شرکت های خاصی تولید می گردند بنابراین لازم است برای خرید آنها به این شرکت ها مراجعه کرده و قطعات مورد نظر خود را سفارش داده تا بعد از گذشت مدت زمان مشخصی قطعات در اختیار شنا قرار بگیرند. شرکت های تولید کننده جرثقیل معمولا این تجهیزات را به صورت عمده از تولیدکننده های معتبر موجود در داخل کشور و همچنین از شرکت های خارجی خریداری کرده سپس اقدام به تولید انواع جرثقیل می کنند.

فروش جرثقیل
شرکت باکاکرین

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *