🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

مرکز خرید جرثقیل نیم دروازه ای تک پل

 شرکت های زیادی اقدام به تولید جرثقیل نیم دروازه ای در نوع تک پل و دو پل می کنند و می توانید به راحتی این جرثقیل ها را به طور مستقیم از تولید کنندگان آن خریداری نمایید و یا از نمایندگی های فروش تهیه کنید. 

مرکز خرید جرثقیل نیم دروازه ای تک پل

کارآیی انواع جرثقیل نیم دروازه ای

کارآیی انواع جرثقیل نیم دروازه ای جرثقیل برای جابجایی و حمل بار در اندازه ها و حجم های مختلف استفاده می شود. جرثقیل نیم دروازه ای کاملا شبیه جرثقیل تمام دروازه می باشد. این نوع جرثقیل ها در فضاهای داخلی و خارجی کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. جرثقیل های مذکور معمولا و ترجیحا به صورت دو پل می باشند. برای کیفیت و کارایی بهتر و مناسب تر در حمل و نقل در جرثقیل های نیم دروازه ای یک جفت بالا بر چهار کاره مورد استفاده قراره گرفته است. هنگامی که یک واحد کنترل کننده رادیویی سیار داشته باشند ، جرثقیل ها می توانند،  بارهای بزرگتر و حجیم تری را با امنیت و سرعت بالاتر جابجا کنند. به علت کاهش هزینه ها و استفاده بهینه از فضای کارخانه بهتر است از جرثقیل های نیم دروازه ای استفاده شود. این نوع جرثقیل ها را می توان در هر محیط و ساختمانی نصب کرد ، حتی در ساختمان ها و سالن هایی که از اسکلت ضعیف و کم وزنی ساخته شده اند ، می توان از این نوع جرثقیل ها استفاده کرد. همچنین از این جرثقیل ها می توان به عنوان بارکش در زیر جرثقیل دروازه ای سقفی استفاده نمود. از این نوع جرثقیل ها در ایستگاه های کاری نیز استفاده می کنند. جرثقیل های نیم دروازه ای کارایی و استفاده زیادی در کارخانه ها دارند. از امتیازات و ویژگی های این جرثقیل ها می توان به استاندار های بسیار خوب و بالای آنها اشاره نمود. همچنین از لحاظ فن آوری و طراحی در سطح استاندارد و کیفیت بسیار بالایی قرار دارند. این جرثقیل ها قابلیت نصب بالابر های زنجیری و سیم بکسلی را دارند. همچنین دارای شش حرکت برقی می باشند. ظرفیت باگیری ۵۰۰ کیلوگرم تا ۱۰ تن بار را دارند. همه اجزای تشکیل دهنده و قطعات جرثقیل های نیم دروازه قبل از تولید از لحاظ شاخص ها و سطح کیفیت کنترل و تست می شوند. همه تجهیزات این جرثقیل ها طبق استاندار های بین المللی طراحی و ساخته می شود، تا از لحاظ کیفیت و بارگیری بهترین کارایی را داشته باشند. استفاده از این نوع جرثقیل ها بسیار راحت و آسان می باشد و نیاز به تخصص و مهارت خاصی ندارد و همچنین از لحاظ مصرف انرژی بسیار مقرون به صرفه است ، زیرا مصرف انرژی بسیار ناچیزی دارد. از انواع این جرثقیل ها می توان به جرثقیل نیم دروازه ای تک پل و دو پل اشاره کرد. 

فروش ویژه جرثقیل دروازه ای سقفی

فروش ویژه جرثقیل دروازه ای سقفی فروش جرثقیل دروازه ای سقفی نیز از طریق تولید کنندگان به نمایندگی های فروش ارائه می شود. همچنین می توانید از طریق سایت های فروش خریداری نمایید. 

فروش جرثقیل
شرکت باکاکرین

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *