🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

قیمت خرید جرثقیل بازویی گردان

جرثقیل بازویی گردان را می توان در همه جا نصب کرد. این نوع از جرثقیلها برای تناژهای بالا استفاده می شود. به همین دلیل، استفاده از آنها برای انواع پروژه ها و کارها به صورت گسترده رواج دارد و روز به روز در حال افزایش می باشد. بنابراین امروزه بازار خرید و فروش جرثقیل بازویی گردان بازار پر رونقی است. در این بازار قیمت و کیفیت جرثقیل دو فاکتور مهم هستند.

قیمت خرید جرثقیل بازویی گردان

دانستنی هایی درباره جرثقیل بازویی گردان

دانستنی هایی درباره جرثقیل بازویی گردانجرثقیل های بازوریی گردان یکی از مدل های پر استفاده جرثقیل در دوره معاصر محسوب می شود. این جرثقیلها دارای یک محور گردان و بوم می باشد. سیستم بالابر جرثقیل با استفاده از محور گردان و بوم آن انجام می شود. برای نصب قسمت گردون این جرثقیل می توان از یک دکل استفاده کرد. یعنی این قسمت را بر روی دکلی که قبل بر روی زمین نصب شده است، نصب کرد. نصب گردن می تواند در حدود ۳۶۰ درجه چرخش داشته باشد. البته اگر گردون آن را بر روی بخشی از سازه نصب کرد، در این صورت جرثقیل در حدود ۱۸۰ درجه قابلیت چرخش خواهد داشت.

این جرثقیلها توان و قابلیت جا به جایی ده تن بار را دارد. البته با ایجاد تغییراتی می توان آن را تا حدود ۱۵ تن نیز افزایش داد. این مدل از جرثقیل را می توان بر روی فونداسیون، پلیت، ستون و غیره نصب کرد. با توجه به طریقه و شیوه نصب می تواند این جرثقیلها ۱۸۰ تا ۳۶۰ درجه چرخش داشته باشد. از این نوع جرثقیل در انواع کارخانه ها، ایستگاه های ماشین سازی و غیره استفاده می شود. این نوع جرثقیلها بر اساس نوع بازوریی آن به دسته های مختلف تقسیم بندی می شود. بر اساس برقی و یا دستی بودن بازوری این نوع جرثقیلها و بر اساس میزان تن باربری می توان به دسته های مختلف و متعدد این جرثقیلها در بازار دسترسی داشت.

بازار خرید جرثقیل بازویی گردان

بازار خرید جرثقیل بازویی گردانجرثقیل های بازوریی به دلیل استفاده های گسترده و زیادی که دارند از بازار خرید و فروش بالایی برخوردار می باشند. خرید جرثقیل بازویی می توان بر اساس معیارها و فاکتورهای مختلف صورت گیرید. از این رو، باید قبل از مراجعه به بازار خرید جرثقیل بازویی گردان معیارهایی را برای خود در نظر گرفت. از جمله این معیارها نوع جرثقیل، میزان بالابری بار، قیمت، برند و غیره می باشد. با توجه به این معیارها می توان بهترین و با کیفیت ترین نوع جرثقیل بازویی گردان را از این مرکز خریداری کرد. خرید از این مرکز می تواند خریدی قابل اطمینانی باشد. 

فروش جرثقیل
شرکت باکاکرین

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *