🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
فروش لوازم جرثقیل سقفی

فروش لوازم جرثقیل سقفی | خرید لوازم جرثقیل سقفی ارزان

خرید انواع لوازم جرثقیل سقفی به صورت مستقیم و ارزان،لوازم جرثقیل سقفی دارای تنوع بسیاری می باشد.شرکت صنعتی باکاکرین تولید کننده و وارد کننده بهترین و باکیفیت ترین لوازم جرثقیل سقفی ایرانی و خارجی می باشد.

فروش لوازم جرثقیل سقفی

دسته بندی انواع لوازم جرثقیل سقفی در بازار

 

شرکت صنعتی باکاکرین بزرگترین تولید کننده انواع لوازم یدکی جرثقیل سقفی،دروازای،بازویی در ایران،و همچنین وارد کننده انواع مختلف لوازم جرثقیل سقفی آسیایی و اروپایی با کیفیت می باشد.
دسته بندی لوازم جرثقیل سققی به صورت تجهیزات اصلی جرثقیل،
لوازم جانبی جرثقیل،لوازم ایمنی جرثقیل و قطعات یدکی جرثقیل می باشد،که انواع آن ها را در ادامه مورد بررسی قرار میدهیم.

معرفی انواع تجهیزات اصلی جرثقیل:

●بالابر سیم بکسلی و زنجیری
بلند کردن اجسام توسط بالابرها صورت میپذیرد.
به دلیل وسیع بودن انواع بالابرها برای کسب اطلاعات بیشتر قسمت بالابرها را مطالعه کنید،و برای اطلاعات تخصصی با مشاوران ما تماس بگیرید
●راهبر و کالسکه
راهبر جهت حرکت طولی جرثقیل در دو طرف پل ساخته و نصب می شود.
کالسکه به منظور اتصال وینچ بر روی جرثقیل های سقفی دو پل و حرکت عرضی قرار میگیرد.
راهبر و کالسکه امکان حرکت های طولی و عرضی را ایجاد می کنند،این ویژگی ها آن ها را منحصربه فرد کاربردی کرده است،و جز تجهیزات حساس جرثقیل ها محسوب میشوند.
●گیربکس و موتور:
گیربکس ها از مهمترین اجزا جرثقیل به حساب می آید،بین منبع تولید توان و مصرف توان قرار میگیرد و توازن را بین این دو ایجاد می کند.
هماهنگی گشتاور و سرعت دورانی برعهده گیربکس می باشد.
●وینچ:
وینچ های جرثقیل دارای انواع گوناگون و کاربردی است که به منظور بلند کردن بار سنگین مورد استفاده قرار میگیرد.
ظرفیت بارگیری از ۱تن تا ۱۰۰تن و برای ظرفیت های بالاتر به صورت سفارشی طراحی و تولید می شود.
به صورت دو حرکتی و چهار حرکتی،ارتفاع بالابری تا حداکثر ۳۰۰ متر می باشد.
●کلید فرمان جرثقیل
●کابل جمع کن جرثقیل
●ریل جرثقیل:یکی از تجهیزات اصلی جرثقیل سقفی میباشد،که به صورت کلی در انواع چهار پهلو و راه آهنی در ابعاد و سایزهای گوناگون تولید می شود،و در انواع جرثقیل سقفی،دروازه ای،نیم دروازه ای و بازویی کاربرد دارد.
●ریموت کنترل جرثقیل:
ریموت جرثقیل برای پیش روی بهتر کار و همچنین سرعت انجام کار در صنایع مورد استفاده قرار میگیرد.
ریموت کنترل جرثقیل به اپراتور کمک میکند تا از فاصله دورتری کنترل را انجام دهد،و ایمنی کار را بالا میبرد.
●سی ریل(قرقره و کابل):
انواع قرقره های پلاستیکی و فلزی متناسب با نیاز و خواست مشتری،انواع قرقره تخت و گرد،کابل تخت و گرد،دارای اتصالات گالوانیزه و غیره.

●ریل برق رسان:
سیستم ریل برق رسان به صورت خطی و منحنی برق را انتقال می دهد،و در تجهیزات جابجایی بار جزء دسته اصلی برای وسایل جابجایی بار مانند جرثقیل سقفی،جرثقیل دروازه ای و بازویی محسوب می شود و مورد استقاده قرار میگیرد.
نصب و راه انداری سریع،عمر طولانی،ایمن بودن و داشتن ظاهر زیبا نسبت به سیستم کابل کشی جزئی از مزایا و کاربرد های ریل های برق رسان می باشد.

فروش لوازم جرثقیل سقفی

معرفی انواع لوازم جانبی و ایمنی جرثقیل

●باسکول آویز جرثقیل:
مناسب برای صنایع و کالاهایی که باید وزن آنها را بدانید.
اتصال آسان به قلاب جرثقیل یکی از تجهیزات اصلی،مهم،و کاربردی در جرثقیل و برای نشان دادن وزن کالا مورد نظر قابل استفاده میباشد.
قابلیت جابجایی به منظور استفاده بر روی دیگر جرثقیل ها،همراه با باتری و شارژر،دقت بسیار بالا،مصرف برق کم و سایر مزیت های دیگر قابل استفاده می باشد.

●کابین اپراتور جرثقیل:
طراحی و ساخت انواع کابین های اپراتور جرثقیل استاندارد و با کیفیت در جهت کنترل و هدایت انواع جرثقیل سقفی،دروازه ای،نیم دروازه ای و بازویی توسط طراحان و متخصصان شرکت صنعتی باکاکرین صورت گرفته است.
شما عزیزان میتوانید به منظور انتخاب کابین مورد نیاز و متناسب با شرایط و محیط کار با کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرید،همچنین در ادامه به برخی از امکانات کابین اپراتور اشاره خواهیم کرد که شامل:
سیستم های تهویه هوا کنترل و بلندگو
چراغ چشمک زن و گردان جرثقیل به هنگام حرکت
شیشه های نشکن
صندلی مخصوص و پشتی صندلی،امکان تنظیم بلندی و ارتفاع صندلی و گردش به جهات مختلف و غیره

●شاهین قلاب جرثقیل:
شاهین قلاب یا همان رابط قلاب مناسب برای ایمن سازی جهت جابجایی و بلند کردن اشیاء و اجسام با حجم بالا میباشد،در ابعاد و ظرفیت های مختلف،قابل تغییر محل رابط و غیره.
طراحی و تولید انواع رابط قلاب(شاهین قلاب) به صورت سفارشی و مناسب با کار شما،ارائه بهترین پیشنهاد ها متناسب با خواست و نیاز مشتری،جهت ثبت سفارش با مشاوران فروش و کارشناسان ما تماس بگیرید.

●گرپ(چنگک)جرثقیل:
گرپ یا همان چن

گک با متصل شدن به قلاب جرثقیل و با بهره گیری از چنگک ها کارآیی بسیار زیادی در صنایع دارد،از جمله این صنایع میتوان به اوراق کردن خودرو های فرسوده و ذوب ضایعات،کارگاه ها و کارخانجات سیمان سازی،فولاد و غیره اشاره کرد.
ظرفیت بارگیری چنگک ها از ۱تن الی ۲۵ تن متناسب با نیاز مشتری متفاوت می باشد.
●مگنت قلاب جرثقیل:
بسی

ار مناسب برای بلند کردن اجسام فلزی،و در دو نوع اصلی دستی و برقی می باشد.مگنت قلاب جرثقیل برقی به منظور جابجایی اجسام فلزی بزرگ و ظرفیت بالا مورد استفاده قرار میگیرد.
●محدود کننده حرکت جرثقیل:
از دسته لوازم ایمنی می باشد،برای محدود کردن و کنترل میزان ارتفاع به هنگام بلند کردن بار می باشد.
●محدود کننده بار:
یکی از اجزا بسیار کاربردی و مهم در ایمنی محدود کننده بار می باشد،بدین صورت که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته میزان فشار وارد شده توسط بار به سیم بکسل یا زنجیر را بررسی میکند،و در صورت بلند کردن بار اضافی و بیش از حد محدود کننده بار به گونه ای عمل میکند که طبق اصول و اتصال آن به کابلی که به تابلو برق متصل است جرثقیل و دستگاه را خاموش میکند و از حوادث و خسارات وارده احتمالی مانند پارگی سیم بکسل بر اثر فشار وارد شده زیاد جلو گیری میکند.

فروش لوازم جرثقیل سقفی

معرفی و شناسایی قطعات یدکی جرثقیل

●لنت ترمز
●اینورتر جرثقیل
●سیم بکسل جرثقیل:
شرکت صنعتی باکاکرین وارد کننده سیم بکسل جرثقیل با کیفیت فوق العاده و در سایزها و بافت های گوناگون می باشد.
●راهنمای سیم بکسل:
برای انواع بالابرها و وینچ مورد استفاده قرار میگیرد.
تولید و فروش انواع راهنمای سیم بکسل تفلونی و چدنی،قطر سیم ۵ الی ۲۰ میلیمتر و انواع پیچ و مهره ای و فنری متناسب با خواست و نیاز مشتری در شرکت صنعتی باکاکرین صورت میگیرد.
●ترمز کفشکی جرثقیل
●کالکتور(جاروبک)
●ترمز دیسکی وینچ
●ویل بلاک(جعبه چرخ)
فروش انواع مختلف جعبه چرخ برای جرثقیل سقفی،دروازه ای و بازویی.
●قلاب جرثقیل:
یکی از پرکاربردترین اجزاء در جرثقیل سقفی بشمار می آید.
فروش انواع قلاب با کیفیت و و قابلیت خرید مستقیم از شرکت این اجازه را به مشتریان میدهد تا در هزینه های خود صرفه جویی کنند بعلاوه اینکه میتوانید با مشورت با مشاوران بهترین قلاب را انتخاب و خریداری کنید.

فروش لوازم جرثقیل سقفی

پرفروش ترین برندهای لوازم جرثقیل سقفی

اگر خریدار لوازم جرثقیل سقفی هستید و به دنبال بهترین لوازم ایرانی و وارداتی هستید،لازم است پیش از اقدام به خرید اطلاعات لازم را به دست آورید.
برندهای مختلف زیادی در سطح کشور تولید کننده لوازم جرثقیل سقفی هستند،برای دانستن اینکه کدام یک لوازم باکیفیت و مقرون به صرفه ای هستند با مشاورین ما تماس حاصل کنید و از آن ها مشورت بگیرید.
مشاورین فروش شرکت صنعتی باکاکرین به دلیل تجربه بالا در حوزه خرید و فروش اطلاعات خوبی درباره پرفروش ترین برندهای لوازم جرثقیل دارند.
همچنین برندهای معتبر دارای خدمات حرفه ای و با اطمینان بالا هستند،و محصولات خود را در قالب کاتالوگ و بروشورهایی معرفی میکنند.
یکی دیگر از روش های کسب اطلاعات درباره انواع لوازم جرثقیل سققی باکیفیت،استفاده و بهره گیری از وب سایت های تخصصی تولید و عرضه کننده مستقیم این لوازم است.
شرکت صنعتی باکاکرین ضمن درج جزئیات کامل لوازم جرثقیل،امکان دریافت مشاوره رایگان را به صورت آنلاین و تلفنی را فراهم کرده است.

فروش لوازم جرثقیل سقفی

خرید لوازم جرثقیل سقفی ارزان قیمت

اگر خریدار لوازم جرثقیل سقفی دروازه ای،بازویی و غیره هستید برای خرید این لوازم می توانید با مدیران فروش شرکت ارتباط برقرار کنید.
شرکت صنعتی باکاکرین با بررسی نیاز مشتریان خود این امکان را برای شما ایجاد کرده است تا با خرید مستقیم بتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید و لوازم مورد نیاز را با قیمت ارزان خریداری کنید.
شرکت ما همچنین به دلیل تنوع بسیار زیاد محصولات،این امکان را برای مشتریان خود ایجاد کرده است تا بتوانند با مدیران و مشاوران ما ارتباط و مشاوره رایگان بگیرند،و محصول را متناسب با نیاز و شرایط کاری خود خریداری کنند

فروش لوازم جرثقیل سقفی

فروش جرثقیل
شرکت باکاکرین

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *