🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

فروش عمده تجهیزات جرثقیل سقفی آلمانی

امروزه، کاربرد جرثقیل سقفی، به طور قابل توجهی افزایش یافته است. این نمونه از جرثقیل، در سال های اخیر توسعه زیادی کرده و در انواع گوناگونی تولید و عرضه می گردد. از این دستگاه، برای انتقال و جابه جایی اجسام سنگین استفاده می شود و به دو صورت تک پل و جفت پل است. فروش عمده تجهیزات جرثقیل سقفی آلمانی، بر اساس استاندارد های کیفی و نوع مکان عرضه محصول، دارای قیمت های مختلفی است. فروش عمده تجهیزات جرثقیل سقفی آلمانی

آشنایی با اجزای جرثقیل سقفی

آشنایی با اجزای جرثقیل سقفی اجزای جرثقیل سقفی، شامل پل، شاه تیر های پل، بالابر های واگن برقی، واگن برقی و بالابر است، که هر کدام ویژگی و عملکرد مخصوص به خود را دارند. به طور کل، ساختار حرکتی این نمونه از جرثقیل، به گونه ای است که در کارآگاه ها و واحد های صنعتی عرض کارآگاه را طی کرده و اجسام را جابه جا می کند. پل از دو تراک انتهایی و بر اساس نوع دستگاه، از یک یا دو شاه تیر تشکیل شده است. این تراک ها، در دو طرف دهانه قرار دارند و چرخ های جرثقیل زیر این تراک ها جای می گیرند. بنابراین، حرکت جرثقیل سقفی، به این چرخ ها بستگی داشته و در راستای مسیری تعیین شده است. 

شاه تیر ها، به صورت افقی روی پل قرار می گیرد و واگن های برقی بر روی آن گذاشته می شوند و خود نیز بر روی تراک های انتهایی سوار می شوند. بالابر های واگن برقی، از بالابر و چارچوب واگن برقی تشکیل می شود. تعداد واگن ها بسته به شرایط است و در صورتی که بیش از یک بالابر نیاز باشد، هر دو بالابر می توانند بر روی واگن های برقی جدا از هم قرار داده شوند. وظیفه واگن های برقی، این است که بالابر را به همراه شاه تیر ها، از یک سو به سوی دیگر کارآگاه حمل کند. 

بالابر در واگن اصلی نصب شده و وظیفه مهمی را بر عهده دارد. این قطعه مهم در بالابر، موجب می شود که کار اصلی بالابردن را به وسیله یک قلاب انجام دهد. این کار توسط یک ریسمان سیمی شکل انجام می گردد، از استحکام بالایی برخوردار بوده و دچار پارگی نمی شود. نوع دیگر بالابر استفاده شده، به صورت زنجیر است. از بالابر های زنجیری، برای کار های سبک و پروژه هایی مورد استفاده قرار می گیرد، که بحث هزینه در اولویت قرار دارد. 

مرکز فروش تجهیزات جرثقیل سقفی

مرکز فروش تجهیزات جرثقیل سقفی مرکز فروش تجهیزات جرثقیل سقفی، اعم از جرثقیل سقفی بزرگ و جرثقیل سقفی کوچک، همواره سعی می کند که انواع تجهیزات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب، در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. خرید به صورت مستقیم، بسیار مقرون بصرفه است و صرفه اقتصادی بالایی دارد. 

فروش جرثقیل
شرکت باکاکرین

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *