🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

فروش جرثقیل سقفی balkansko echo تک پل

فروش جرثقیل سقفی balkansko echo تک پل با قیمت هایی عالی در سایت معتبر ما صورت می گیرد، امروزه خرید و فروش انواع این جرثقیل های سقفی در مدل های متنوع و اندازه های مختلف، گسترش یافته است. 

فروش جرثقیل سقفی balkansko echo تک پل

کشور سازنده جرثقیل سقفی balkansko echo

کشور سازنده جرثقیل سقفی balkansko echo

 جرثقیل ها نوعی کمک فنی است که برای آن دسته از افرادی که نمی توانند خودشان را وارد کنند (جرثقیل ایستاده) توصیه می شود ، اما می توانند حمایت خوبی از پا انجام دهند و از عضله کافی برای انتقال برخوردار باشند.  در صورت عدم امکان استفاده از این نوع جرثقیل ، استفاده از جرثقیل منفعل و جابجایی لازم است.

 بسیار مهم است که در استفاده از جرثقیل ، این قدرت را دارد که بتواند وزن شخص را بالا ببرد و مهارتی متناسب با عملکرد ، اندازه و ظرفیت کاربر را انتخاب کند ، با توجه به لحن عضلانی ، وضعیت شناختی ، فعالیت و غیره.  .  موقعیت نادرست شرایط مهار ، در بسیاری از موارد ، ایمنی در کار با جرثقیل است.

 سه نوع جرثقیل اصلی وجود دارد:

 جرثقیل های متحرک (یا کرایه های چوبی)

 این نوع جرثقیل دارای پایه ای با چرخ است که امکان استفاده از آن را در هر مکانی که فضای کافی برای مانور وجود دارد ، فراهم می آورد.  آنها معمولاً تاشو یا قابل جابجایی هستند و همین امر باعث می شود تا در حمل و نقل و حمل و نقل آسان عمل کرده و ترمزهای چرخ های عقب را داشته باشند.

 جرثقیل برای انجام انتقال ضروری است ، زیرا به دلایل پایداری ، بازوی جرثقیل نمی تواند با توجه به پایه بچرخد.

 آنها امکان انتقال بین اتاق های مجاور و انتقال به صندلی های چرخدار ، صندلی های دوش ، تختخواب ، کاسه توالت ، وان های مرتفع شده یا حتی کاربر را از روی زمین بلند می کنند.

 مضرات شامل نیاز به فضای کافی و یک سطح مانور برای قادر به انجام نقل و انتقالات است.  آنها می توانند حجیم باشند و فضای زیادی برای ذخیره سازی نیاز دارند.  آنها اجازه انتقال به عناصر گسترده و بدون فضای خالی پایین مانند وان های معمولی را نمی دهند

 جرثقیل های تلفن همراه با مهار ویژگی ها: آنها پایه ای دارند که امکان باز کردن آنها را فراهم می کند تا بتوانند به عناصر وسیع مانند صندلی های چرخدار نزدیک شوند.  فرد در مهار معلق است.

 سیستم های بلند کردن معمولاً توسط مکانیسم هیدرولیک یا الکتریکی انجام می شوند.

 بسته به وزنی که جرثقیل از آن پشتیبانی می کند ، چندین مدل یا اندازه جرثقیل وجود دارد.  به طور معمول ، مدل های کوچکتر از وزن ۱۲۰ کیلوگرم و مدل های بزرگتر تا ۲۵۰ کیلوگرم پشتیبانی می کنند.

 برای این افراد ذکر شده است: افرادی که تحرک غایب یا کاهش یافته در پاها و افراد با وزن زیاد دارند.  آنها امکان انتقال متنوع را فراهم می آورند ، موضوع را در حالت نشسته یا دراز کشیده می گیرند و او را در هر دو موقعیت کنار می گذارند.  به طور معمول ، مدل ها به فرد اجازه می دهند از سطح زمین بلند شود.

 مزایا: آنها اجازه می دهند نقل و انتقالات در هر مکانی که امکان دسترسی داشته باشد انجام شود و در آنجا فضای کافی برای مانور وجود داشته باشد.  در خانه هایی که دارای یک دوش سازگار یا یک وان بزرگ و یک جرثقیل منفرد هستند ، تقریباً می توان همه نقل و انتقالات را انجام داد.  مدل هایی که دارای سیستم بالابر برقی هستند ، برای بلند کردن فرد به دستیار کمتری نیاز دارند.

خرید مستقیم انواع جرثقیل سقفی بلغارستانی

خرید مستقیم انواع جرثقیل سقفی بلغارستانی خرید مستقیم جرثقیل سقفی بلغارستانی و جرثقیل سقفی تک پل از سایت معتبر ما امکان پذیر می باشد، قیمت این جرثقیل سقفی بلغارستانی در سایت معتبر ما بسیار مناسب و باور نکردنی بوده و با خرید مستقیم واسطه‌های بین جرثقیل و استفاده کننده حذف می‌شود و در نتیجه شما هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد.

فروش جرثقیل
شرکت باکاکرین

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *