🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

فروش بالابر نفربر سیم بکسلی با قیمت مناسب

بالابر نفربر سیم بکسلی یکی از پر استفاده ترین نوع بالابر در دوره کنونی می باشد. این بالابرها، که برای جا به جای نفر در بین طبقات استفاده می شود، به صورت سیمی بکسی کار می کنند. از این رو، به آنها بالابر نفربر سیمی بکسلی می گویند. 

فروش بالابر نفربر سیم بکسلی با قیمت مناسب

توضیح کلی در مورد بالابر نفربر سیم بکسلی

توضیح کلی در مورد بالابر نفربر سیم بکسلیبالابر نفر بر سیمی بکسی در واقع نوعی تجهیزات ساختمانی برای دسترسی به نماهای ساختمانها است. امروزه برای این که نمای ساختمان های بلند، آسمان خراشها و غیره را تمیز، ترمیم، بازسازی و غیره کرد، از این نوع بالابر استفاده می شود. این نوع بالابرها دارای یک سبد مخصوص می باشند. این سبد معمولا دارای طولی به اندازه دو متر تا شش متر می باشد. کارکرد این بالابرها با استفاده از موتور وینچی است. این موتور با سیم های بکسل به پایه های نگهدارنده وصل می شود. به این صورت بالابر به حرکت در می آید. این نوع بالابر دارای ترمز اضطراری نیز می باشد. این بالابرها دارای ویژگیها و خصوصیاتی می باشند، که سبب استفاده گسترده از آن در دوره کنونی شده است. از جمله این ویژگیها می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • برخورداری از سیستم ضد واژگونی، که سبب می شود، در ارتفاعات مختلف امکان واژگونی بالابر به صفر برسد. 
  • امکان فرود اضطراری در زمانی که برق قطع می شود. 
  • از داخل سکو می توان آن را کنترل کرد. 
  • ایمن و بادام بودن و علاوه بر این برخورداری از استانداردهای جهانی

برخورداری از این ویژگیها و خصوصیات و همچنین راحتی استفاده و کار با آن سبب افزایش تقاضا برای استفاده از آن شده است. در بسیاری از ساختمان های بلند، استفاده از این بالابرها، بهترین راه دسترسی به نقاط مختلف ساختمان است، که از ایمنی بالایی برخوردار است. 

قیمت بالابر نفربر سیم بکسلی در ایران

قیمت بالابر نفربر سیم بکسلی در ایرانبا توجه به افزایش روز افزون تقاضا برای بالابر نفربر سیمی بکسلی می توان گفت که بازار بالابر سیم بکسلی روز به روز، گسترده تر و پر رونق تر می شود. برای استفاده از این بالابرها فاکتورهای زیادی مدنظر است. یکی از مهمترین این فاکتورها قیمت بالابر نفربر سیم بکسلی در ایران می باشد. در تعیین قیمت این نوع بالابرها، علاوه بر کیفیت بالابر، برند تولیدی آن فاکتورهای دیگری مانند حمل و نقل که در تهران و شهرستان متفاوت است، تاثیر می گذارد. ولی با این می توان انواع این نوع از بالابرها را به قیمت مناسب و در بهترین برند و کیفیت از این مرکز خریداری کرد. در این مرکز انواع بالابرهای سیم بکسی به صورت کلی در اختیار خریدار قرار داده می شود. خریدار می تواند خریدی اطمینان بخش داشته باشد. 

فروش جرثقیل
شرکت باکاکرین

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *