🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

خرید ویژه چنگک جرثقیل سقفی تک پل

چنگک جرثقیل سقفی یکی از قطعات جرثقیل های سقفی است. به طور جرثقیل ها وظیفه جا به جایی اجسام را دارند و از انواع گوناگونی تشکیل شده است. جرثقیل های سقفی اجسام را به شکل عمودی جا به جا کرده و بیشتر در مکان های صنعتی، انبارها، سالن های بزرگ و یا برای تعمیر دستگاه های بزرگ به کار می روند.

شکل ظاهری ان به صورت دو پل یا تک پل موازی است که در محدوده مشخص شده ای از بنای سر پوشیده حرکت کرده و جا به جایی اجسام را انجام می دهد. جرثقیل های سقفی نسبت به سایر مدل ها دارای مزیت هایی نظیر هزینه نگهداشت و تعمیر کمتر، کارکرد راحت تر، حمل راحت بار هستند و فضای کمتری را نیز اشغال میکنند. 

خرید ویژه چنگک جرثقیل سقفی تک پل

وظیفه چنگک جرثقیل سقفی چیست؟

وظیفه چنگک جرثقیل سقفی چیست؟ وظیفه چنگک جرثقیل در واقع گرفتن و حمل بار و قطعات است.این قطعه در صنایع گوناگونی مثل حمل خودرو های اوراقی، حمل چوب و فلزات، حمل و جابه جایی قطعات و بار در کارخانه های صنعتی به کار می رود. 

شکل ظاهری و ظرفیت چنگک های جرثقیل به کاربرد آن بستگی دارد. به عنوان مثال چنگک ها گرپ به منظور حمل ضایعات و خاکبرداری مورد استفاده قرار میگیرد و چنگک های چهار پره ضایعات نیز برای تخریب و حمل ضایعات فلزی و غیرفلزی استفاده می شود. این چنگک ها قابلیت نصب بر روی انواع جرثقیل ها را داشته و به اشکال گوناگون در بازار موجود است. انواع دیگری نظیر چنگک گریپر نیز در بازار موجود است. این گریپر ها به دلیل شباهتی که به دست انسان دارد می تواند در شرایطی اسیدی یا محیط های با دمای بسیار بالا مورد استفاده قرار گیرد و در دو نوع با حرکت چرخشی و خطی وجود دارد.

به دلیل کاربردهای متنوع جرثقیل های سقفی انواع مختلفی از این چنگک ها موجود است اما باید بدانید چنگک ها تنها یکی از قطعات جرثقیل سقفی است که توسط تولیدکنندگان این حوزه تولید می شود.

فروش انواع قطعات جرثقیل سقفی

فروش انواع قطعات جرثقیل سقفی همانطور که گفته شد جرثقیل سقفی در ابعاد و اشکال مختلفی توسط کشورهایی نظیر بلغارستان و کره جنوبی تولید می شوند و در صنایع گوناگون کاربرد دارد، شاید علت بازار پررونق قطعات ان نیز کاربرد بالا و تنوع مصارف باشد. در سال های اخیر تولید و توزیع کنندگان داخلی نیز به بازار تولید و توزیع قطعات جرثقیل ورود کرده اند. چنگک ها یکی از این قطعات هستند که در مورد انواع ان صحبت شد اما قطعات دیگری نظیر لودسل و نمایشگر، قطعات برقی، سوئیچ کنترل تله کرین  و… نیز شامل می شود.

فروش جرثقیل
شرکت باکاکرین

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *