🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

خرید مستقیم غلطک جرثقیل سقفی

جرثقیل یکی از ماشین هایی است، که تقریبا در اکثریت صنایع کاربرد دارد. امروزه بشر با استفاده از این ماشین به راحتی قادر به بلند کردن و جا به جایی اجسام سنگین است. برای این که چرثقیل ها کارکرد درست و صحیح داشته باشند، از بخش های مختلف تشکیل شده اند. یکی از این ها، غلطک جرثقیل می باشد. خرید غلطک جرثقیل سقفی برای استفاده و کار با آن مهم و ضروری است.  

خرید مستقیم غلطک جرثقیل سقفی

انواع غلطک جرثقیل سقفی در بازار

انواع غلطک جرثقیل سقفی در بازاریکی از مهم ترین قطعات یدکی که در جرثقیل سقفی استفاده می شود غلطک است. هدف از استفاده غلطک در جرثقیل سقفی جلوگیری از سایش چرخ و ریل در جرثقیل و همچنین کاهش فشار به قطعات جانبی است. امروزه در جرثقیل های سقفی از انواع غلطک ها استفاده می شود. این غلطک ها را می توان بر اساس فاکتورهای زیر به انواع مختلفی دسته بندی کرد. از جمله این فاکتورها، عبارتند از: 

  • تناژ: یکی از مهم ترین فاکتورهایی که برای دسته بندی انواع غلطک جرثقیل سقفی استفاده می شود، تناژ مربوط به آن است. این غلطک ها را می توان در تناژهای مختلف چهار تن، پنج تنی و غیره دسته بندی نمود. 
  • برند تولید کننده: از دیگر عواملی که با استفاده از آن می توان غلطک های جرثقیل سقفی را به انواع مختلف دسته بندی کرد، برند و شرکت تولید کننده آن است. با استفاده از این فاکتور می توان به صورت کلی غلطک ها را به دو دسته داخلی و خارج دسته بندی نمود. 
  • سایز: توجه به اندازه و سایز غلطک هم سبب ایجاد انواع مختلف آن ها شده است. در زمان خرید غلطک جرثقیل سقفی با توجه به نوع جرثقیل و برند آن باید سایز مناسب غلطک را انتخاب و خریداری نمود. 
  • نوع جرثقیل: امروزه به طور کلی دو نوع اصلی جرثقیل سقفی در بازار وجود دارند. تک پل و یا دو پل بودن از جمله این ها است. بر این اساس غلطک های مورد نیاز برای جرثقیل های تک پل با غلطک های مورد نیاز برای جرثقیل های دو پل فرق می کند. 

قیمت غلطک جرثقیل سقفی در ایران

قیمت غلطک جرثقیل سقفی در ایراندر زمان خرید غلطک جرثقیل سقفی در ایران، علاوه بر این که باید به برند تولید کننده غلطک توجه کرد و آن را با نوع جرثقیل انتخاب و خریداری نمود. علاوه بر آن باید، به قیمت آن نیز دقت داشت. قیمت غلطک جرثقیل تحت تاثیر عوامل مختلف تعیین می شود. عواملی مانند برند تولید کننده غلطک، سایز و تناژ آن و همچنین تولید داخل و یا خارجی می تواند در تعیین قیمت نهایی غلطک جرثقیل سقفی موثر باشد. 

فروش جرثقیل
شرکت باکاکرین

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *