🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
خرید مستقیم جرثقیل دروازه ای

خرید مستقیم جرثقیل دروازه ای | لیست قیمت جرثقیل دروازه ای

جرثقیل دروازه ای بی شک یکی از بهترین جرثقیل ها برای فضاهای باز می باشد.
جرثقیل دروازه ای با انواع تک پل و دو پل توانایی حمل بارهای سنگین را دارد.
در مکان هایی که امکان تهویه جرثقیل سقفی نیست،جرثقیل دروازه ای یکی از مناسب ترین جرثقیل های جایگزین در بین جرثقیل ها می باشد.
که با نصب ریل بر روی زمین امکان پذیر می باشد.

خرید مستقیم جرثقیل دروازه ای

پروژه طراحی جرثقیل دروازه ای

پیشرفت تکنولوژی و گذر زمان باعث شد تا انسان ها رو به طراحی جرثقیل دروازه ای بیاورند.
جرثقیل های سقفی از سه بخش پل برای جابجایی عرضی، ترولی برای حرکت به چپ و راست و بالابر برای حرکت در راستای قائم به سمت بالا و پایین می باشد. جرثقیل های دروازه ای برای حمل و جابجایی بارهای سنگین بسیار مناسب هستند.همچنین این جرثقیل ها بسیار مناسب برای فضاهای باز می باشند.تفاوت جرثقیل دروازه ای با جرثقیل سقفی در این است که جرثقیل دروازه ای مانند جرثقیل سققی است که بر روی دو یا چند پایه قرار گرفته است و بر روی ریل هایی که بر روی زمین ثابت شده اند، حرکت می کنند.
یکی از ایمن ترین انواع جرثقیل ها جرثقیل دروازه ای می باشد و همچنین استفاده از آن بسیار ساده می باشد، زیرا نیاز به مهارت خاصی ندارد.جرثقیل های دروازه ای در طول و عرض و ارتفاع سالن و محیط کار امکان جابجایی و حمل بار را ایجاد می کند.
جرثقیل های دروازه ای کاربرد های مختلفی دارند برای مثال در انبارهای روباز،کشتی سازی و صنایع دریایی،پروژه های موقتی که زمان اجرای محدودی دارند، سد ها، مترو،کارگاه های صنعتی روباز و بسیاری اماکن دیگر می توان نام برد.
در ادامه در مورد انواع جرثقیل های دروازه ای و نیم دروازه ای و همچنین تفاوت و ویژگی های منحصر به فرد این نوع جرثقیل ها توضیحات جامع تری داده می شود.

خرید مستقیم جرثقیل دروازه ای

انواع جرثقیل دروازه ای

جرثقیل های دروازه ای با توجه به نیاز های متفاوت و همچنین مطابق با درخواست های مشتریان عزیز انواع مختلفی دارد که عبارتند از:
۱.جرثقیل دروازه ای تک پل:این نوع جرثقیل بر خلاف جرثقیل سقفی دارای ستون میباشد و قابلیت جابجایی مواد با وزن های متفاوت و دهانه های مختلف را دارد.این نوع جرثقیل ها گوشه های سالن را بهتر از انواع دیگر جرثقیل های سقفی پوشش می دهند.نوع کنسول دار این جرثقیل عرض بیشتری را پوشش می دهد و در مقایسه با جرثقیل دروازه ای دوپل از هزینه و وزن مرده(وزن خود سازه) کمتری برخوردار است.
۲.جرثقیل دروازه ای دوپل:جرثقیل های دروازه ای دوپل نسبت به نوع تک پل آن دارای یک پل بیشتر هستند که این امر باعث شده است که وزن بیشتری را حمل و جابجا کنند‌.جرثقیل های دو پل به دلیل داشتن یک پل اضافی وزن مرده(وزن خود سازه)بیشتری نسبت به جرثقیل های تک پل دارند.
۳.جرثقیل نیم دروازه ای تک پل:جرثقیل نیم دروازه ای تک پل و دوپل بسیار شبیه به جرثقیل های دروازه ای می باشند، با این تفاوت که در جرثقیل های نیم دروازه ای به صورت L وارونه ساخته می شود و فضای کمتری را نسبت به جرثقیل های دروازه ای اشغال میکند.
۴.جرثقیل نیم دروازه ای دو پل: همانند جرثقیل های نیم دروازه ای تک پل می باشد با این تفاوت که به دلیل داشتن دوپل قابلیت حمل و جابجایی وزن بیشتری را دارند.

خرید مستقیم جرثقیل دروازه ای

ویژگی ها و فواید جرثقیل دروازه ای

جرثقیل های دروازه ای به دلیل ویژگی هایی که دارد فواید بسیار زیادی نسبت به جرثقیل های دیگر دارد.جرثقیل های دروازه ای به دلیل استفاده ی کم از ستون های متعدد و اضافی نسبت به جرثقیل های سقفی مقرون به صرفه تر است.همچنین جرثقیل های دروازه ای قدرت مونتاژ دوباره(دمونتاژ)را به راحتی دارند و یکی از مناسبترین جرثقیل ها برای پروژه هایی که در طی زمان تمام می شوند و همچنین مکان های استیجاری می باشند.به علاوه جرثقیل های دروازه ای هزینه ی تعمیر و نگهداری بسیار کمی دارد.
جرثقیل های دروازه ای با انواع مختلفی که دارند این امکان را به مشتریان می دهد که هر گونه نیاز خود را برطرف کنند.جرثقیل های دروازه ای قدرت کنترل از راه دور را دارند.
جرثقیل های دروازه ای این قابلیت را در سازه ی خود دارند که برای آن کابینی برای اجرای سکوی کاری تعبیه کرد.
این نوع جرثقیل ها بسیار شبیه به جرثقیل های تک پل هستند با این تفاوت که بر روی ریل هایی که بر روی زمین تعبیه شده است حرکت می کنند‌.یکی دیگر از ویژگی ها و فواید جرثقیل های دروازه ای این است که سرعت حرکت جرثقیل و سیستم بالابری اختیاری و قابل تغییر می باشد.

خرید مستقیم جرثقیل دروازه ای

قیمت جرثقیل دروازه ای

جرثقیل های دروازه ای به دلیل عدم استفاده از ستون ها و ابزارآلات اضافی از نظر قیمت برای مشتریان عزیز بسیار مقرون به صرفه است.
همچنین جرثقیل دروازه ای برای اینکه قابلیت دمونتاژ بسیار ساده ای را دارد،از سوی مشتریان محترم مورد استقبال قرار گرفته است.
شرکت باکاکرین این افتخار را دارد که با داشتن مشاوران متخصص و مجرب در حوزه ی کاری نیازهای مختلف شما را در نظر بگیرد و بهترین راهکار را برای شما مشتریان عزیز ارائه دهد.
ما در شرکت باکاکرین با در نظر‌ گرفتن مواضع و خواسته های مشتریان عزیز به ارائه ی خدمات حین و پس از فروش محصول پرداخته ایم.
برای اطلاع از لیست قیمت جرثقیل های دروازه ای و همچنین دریافت اطلاعات فنی بیشتر در خصوص جرثقیل های دروازه ای با همکاران ما در شرکت باکاکرین تماس بگیرید.

فروش جرثقیل
شرکت باکاکرین

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *