🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
جرثقیل سقفی

خرید جرثقیل سقفی به صورت مستقیم و ارزان

جرثقیل سقفی پرکاربردترین نوع جرثقیل برای حمل و جابجایی بار در سوله ها و سالن های صنعتی می باشد.جرثقیل سقفی با انواع مختلف و گسترده ای که دارد این قدرت را به مشتریان داده است که متناسب با نیاز خود گونه های مختلف جرثقیل سقفی را انتخاب کنند.
جرثقیل همراه با دو ریل موازی ساخته می شود که در طول سالن حرکت می کند.

جرثقیل سقفی

آشنایی با جرثقیل سقفی

جرثقیل سقفی یکی از انواع جرثقیل ها می باشد که با گذر زمان نیاز آن در صنعت بیش از پیش حس شد.
جرثقیل سقفی یکی از انواع جرثقیل ها میباشد که در داخل سالن ها و انبارهای سرپوشیده یکی از بهترین انتخاب ها می باشد.
به طور کلی جرثقیل سقفی مجموعه ای از تجهیزات و ابزارآلات میباشد که به ما کمک میکند تا وسایل بسیار سنگین را جابجا کنیم.جرثقیل سقفی سازه ای با اجزای مختلفی اعم از تیرآهن،قلاب و کابل که برای حمل و جابجایی اجسام به تیرآهن متصل میشود.

جرثقیل سقفی معمولا دارای دو ریل موازی که در طول سالن به طور افقی تعبیه شده است می باشد که جرثقیل در شش جهت بر روی آن حرکت میکند.
وظیفه ی انجام این شش حرکت به عهده تجهیزاتی است که به آن اشاره میکنیم.بالابر که برای فراهم کردن حرکت بالا و پایین برای جابجایی و حمل بار استفاده میشود.ترولی که برای ایجاد حرکت چپ و راست جهت بالابر و بار استفاده میشود و در آخر پل که برای حرکت جلو و عقب برای بالابر، ترولی و بار استفاده میشود.
جرثقیل های سقفی قابلیت ایجاد راهروهای تعمیراتی و بسیاری قابلیت های دیگر را دارند.
ما در ادامه سعی بر آن داریم که با ارائه اطلاعات مختصری در مورد انواع جرثقیل های سقفی و همچنین ضریب ایمنی دستگاه و دیگر موضوعات گام کوچکی در جهت اطلاع رسانی به شما مشتریان عزیز برداریم.

جرثقیل سقفی

انواع جرثقیل سقفی و کاربرد آن

جرثقیل های سقفی از نظر نوع و کارکرد به دو نوع جرثقیل سقفی تک پل و جرثقیل سقفی دوپل تقسیم میشوند.
جرثقیل سقفی تک پل: این نوع جرثقیل ها مناسب برای ظرفیت های نسبتا سنگین و با دهانه های نسبتا بزرگ میباشند.جرثقیل های سقفی تک پل قادر به حرکت های عرضی و طولی برای جابجایی و حمل بار میباشند.در نتیجه تمامی فضای سالن مورد نظر را در بر میگیرد.جرثقیل سقفی تک پل نسبت به نوع دوپل برای دهانه های کوچکتری استفاده میشود و همچنین در فضاهای کوچکتری نسبت به دوپل مورد استفاده قرار میگیرد وهمچنین سرعت انجام کار در آن بیشتر از دوپل میباشد.
جرثقیل های سقفی تک پل وزن مرده(وزن خود سازه)کمتری نسبت به دوپل دارد.

جرثقیل سقفی دوپل:این نوع جرثقیل ها برای محیط های با وسعت بیشتر استفاده میشوند.جرثقیل های سقفی دو پل قابلیت استفاده در مجتمع های طبقاتی و فروشگاه ها را نیز دارد.
از این جرثقیل برای حمل و جابجایی کالا های بسیار سنگین استفاده میکنند.
به دلیل استفاده از تجهیزات و ابزار آلات پیچیده تر در این نوع جرثقیل قیمت این دستگاه از نوع تک پل آن بالاتر میباشد.
همچنین این جرثقیل دارای وزن سنگین تری از جرثقیل سقفی تک پل میباشد و به دلیل پیچیدگی نصب و راه اندازی آن به مراتب سخت تر از نوع تک پل آن می باشد.جرثقیل های سقفی دو پل در نیروگاه ها،صنعت سنگین ماشین سازی،صنعت فولاد و بسیاری از صنایع دیگر مورد استفاده قرار‌ میگیرد.همچنین دارای ضریب ایمنی بالایی هستند.
به طور کلی و با توضیح این موارد بدیهی است که نوع تک پل این جرثقیل هزینه ی کمتری برای ساخت و راه اندازی نسبت به نوع دوپل دارد.
با این حال شما میتوانید درصورت نیاز با مشاورین ما در تماس باشید و بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید‌.

جرثقیل سقفی

حفظ ایمنی جرثقیل سقفی

همانطور که میدانیم هر محصولی طرز استفاده ی خاص خود را دارد و اگر این مهم به خوبی انجام نشود، ممکن است خطراتی را ایجاد کند که گاها قابل جبران نیست.
برای حفظ ایمنی در حین کار با جرثقیل سقفی مواردی راباید رعایت کنیم.
باید توجه شود که راننده ای که جرثقیل سقفی را تحت کنترل دارد باید از اینکه در مسیر جرثقیل سقفی مانعی وجود نداشته باشد اطمینان کامل داشته باشد.باید توجه شود که میزان ظرفیت جرثقیل سقفی طی انجام محاسبات گوناگون تعیین شده است، پس با حمل ک جابجایی کالایی با وزن بیشتر باعث ایجاد خطر برای خود و دستگاه نشوید.این تصور که تا جایی که طول سیم بکسل به ما اجازه بدهد، جرثقیل توان حمل و جابجایی را دارد،کاملا اشتباه است.تصور نادرست دیگر این است که هنگامیکه عملیات بالابردن بار را انجام میدهیم نباید بار را آنقدر بالا ببریم که سوئیچ حد بالایی عملیات قطع را انجام دهد‌.زیرا ممکن است این سوییچ به عنوان آخرین مرحله که مانع برخورد قلاب با درام میباشد به درستی عمل نکند و در این صورت قلاب با درام برخورد کرده و سیم بکسل تحت فشار آسیب میبیند و احتمال رها شدن بار بسیار بالا میرود.
این باور که جرثقیل دارای سیستم ترمز ثانویه است،

پس اگر ترمز اولیه به هر دلیلی کار نکرد، ترمز ثانویه عمل میکند اشتباه است، اولا ترمز اولیه که معمولا به صورت ترمز درام یا دیسکی میباشد، هنگامی گرفته میشود که جرثقیل قدرت و توان حمل بار را نداشته باشد.ثانیا اگر به هر‌ دلیلی ترمز اولیه کار نکند، ترمز ثانویه وارد عمل میشود و بار را به صورت موقت نگه میدارد.
ترمز های ثانویه در حالیکه ضریب ایمن

ی را

بسیار بالا میبرد، در عین حال به دلیل گرماییکه تولید میکند هزینه ی کار را بالا میبرد استفاده ی متعدد آن در طول روز مقرون به صرفه نیست.
مورد دیگری که باید به آن توجه شود این است که دستگاه باید روزانه چک شود تا ضریب ایمنی بالاتر برود.این کار‌ یکی از ساده ترین کارها در عین حال کارامدترین کارها میباشد که از آسیب رسیدن به دستگاه جلوگیری میکند.

جرثقیل سقفی

بازار‌فروش جرثقیل سقفی

به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی و همچنین با رشد یکباره ی صنعت احساس نیاز به جرثقیل های سقفی در صنعت بیش از قبل احساس شد.
ویژگی های منحصر به فرد این جرثقیل باعث شده است که این نوع جرثقیل ها در صدر خرید باشند.
نیاز مشتریان عزیز، شرکت باکاکرین را بر آن داشت که طبق خواسته ی آنها با اتکا به تجربه ی کادر مجرب خود جرثقیل هایی با کیفیت را روانه ی بازار کند.
ما در شرکت باکاکرین مفتخر هستیم که با تنوع در جرثقیل های سقفی همه ی نیازهای مشتریان را برطرف‌کنیم.
شما مشتریان عزیز در صورتی‌که در انتخاب نوع جرثقیل سقفی خود به مشکل برخورد کردید، میتوانید برای گرفتن مشاوره با همکاران و مشاوران ما در شرکت باکاکرین تماس بگیرید
شرکت باکاکرین با رزومه موفق خود همواره منافع مشتریان خود را در نظر گرفته است و با ارائه ی خدمات قبل،حین و پس از خرید محصول رضایت مشتری را اولویت خود قرار داده است .
شما مشتریان عزیز میتوانید برای اطلاع از لیست قیمت جرثقیل های سقفی از طریق راه های ارتباطی شرکت باکاکرین با ما تماس بگیرید.

جرثقیل سقفی

فروش جرثقیل
شرکت باکاکرین

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *