🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
خرید انواع جرثقیل بازویی

خرید انواع جرثقیل بازویی | بازار فروش جرثقیل بازویی

جرثقیل بازویی یکی از بهترین جرثقیل ها می باشد،چرا که جرثقیل بازویی نیاز به فضای بسیار کم نسبت به جرثقیل های دیگر و قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه دارد.
جرثقیل بازویی با قابلیت گردش دورانی یکی از منحصربه فردترین جرثقیل هاست و نیاز مشتری ها را برای جابجایی در جهات مختلف و مواقع خاص برآورده می کند.
همچنین جرثقیل بازویی دیگر نیاز به تهویه ریل و خرج های اضافی ندارد و مقرون به صرفه می باشد.

خرید انواع جرثقیل بازویی

طراحی جرثقیل بازویی

جرثقیل بازویی یکی از انواع جرثقیل ها می باشد که طوری طراحی شده است که مناسب با فضاهای محدود می باشد.همچنین جرثقیل بازویی در ظرفیت های زیر ۱۰ تن بسیار کارایی دارند و در صنایع مختلف و موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرند. جرثقیل بازویی در مواقع خاص قابلیت حمل و جابجایی تا وزن ۱۵ تن را نیز دارد.
جرثقیل بازویی با داشتن طول های بازو ارتفاع متفاوت برای حمل بار در جهات گوناگون استفاده می شود.
اجزای تشکیل دهنده جرثقیل بازویی عبارتند از: بوم و یک محور گردان که بر روی آن کالسکه و سیستم های بالابری نصب شده است که قابل حرکت می باشند.
با این تفاوت که اگر قسمت گردان را بر روی یک دکل ک روی زمین قرار گرفته است نصب کنیم قابلیت چرخش تا ۳۶۰ درجه را خواهد داشت. ولی اگر قسمت گردان را بر روی خود سازه سوار کنیم قابلیت چرخش تا ۱۸۰ درجه را خواهد داشت.
اگر راحتی نصب و نگهداری جرثقیل برای شما اهمیت دارد،ما جرثقیل های بازویی را نسبت به جرثقیل های سقفی و دروازه ای به شما پیشنهاد می کنیم.
در ادامه در مورد انواع جرثقیل های بازویی و دیگر موارد مربوطه توضیحات جامع تری داده خواهد شد.

خرید انواع جرثقیل بازویی

خرید جرثقیل بازویی

جرثقیل های بازویی به دلیل داشتن انواع مختلف این قدرت را برای مشتریان فراهم کرده است که متناسب با نیاز خود دست به خرید جرثقیل های بازویی بزنند.جرثقیل بازویی ها با توجه به انواع مختلفی‌که دارد حتی قابل استفاده برای گوشه های خانه نیز به صورت مفصل دار می باشد.از کاربردهای دیگر این گونه از جرثقیل ها میتوان در قسمت هایی که مربوط به جوشکاری،منتاژکاری،بسته بندی و بسیاری دیگر از محیط های کاری نام برد،که باعث شده است مشتریان به سمت خرید این محصول بیایند.

شرکت باکاکرین در این زمینه با توجه به داشتن کادری مجرب و قابل اعتماد و با ارائه خدمات نصب و راه اندازی جرثقیل های بازویی باعث شده است که رضایت همیشگی مشتری را در خرید این محصول داشته باشد.
اگر به دنبال جرثقیل هایی هستید که توانایی انجام کار های زیادی را داشته باشند ما به شما جرثقیل های بازویی را برای خرید پیشنهاد میکنیم.
شرکت باکاکرین با ارائه ی خدمات پس از خیال مشتری را از سلامت محصول راحت کرده است.هر شخصی با تحقیق در مورد جرثقیل های بازویی قادر به تشخیص این موضوع می باشد که یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید میان انواع جرثقیل ها جرثقیل بازویی می باشد.

خرید انواع جرثقیل بازویی

انواع جرثقیل بازویی

جرثقیل های بازویی با توجه به شرایط محیط کار و همچنین زاویه دوران به انواع مختلفی تقسیم می شود که عبارتند از:
جرثقیل بازویی ساده:این نوع جرثقیل ها در محیط هایی استفاده می شود که دارای ستون می باشند و دیگر نیازی به ستون بر روی جرثقیل بازویی نمی باشد.به همین دلیل از‌لحاظ قیمتی یکی از ارزانترین انواع جرقیل های بازویی می باشد.
جرثقیل بازویی ستونی:این جرثقیل ها وقتی استفاده می شوند که ستونی در سالن کار، نباشد و در این شرایط از جرثقیل بازویی ستونی استفاده می شود که خود دارای ستون می باشد. این نوع جرثقیل ها قابلیت چرخش تا حداکثر ۳۶۰ درجه را دارند.جرثقیل های بازویی ستونی متناسب با نیاز های مختلف می توانند دارای دوران دستی یا برقی باشند.
انواع جرثقیل های ستونی بازویی:
۱.جرثقیل ستونی بازویی با زاویه کمتر از ۲۷۰ درجه به صورت دوران دستی
۲.جرثقیل ستونی بازویی با زاویه ۲۷۰ درجه هم به صورت دوران دستی هم به صورت دوران برقی
۳.جرثقیل ستونی بازویی با زاویه ۳۶۰ درجه هم به صورت دوران دستی هم به صورت دوران برقی
جرثقیل بازویی دیواری:جرثقیل های بازویی دیواری یکی از طرح های خاص و فوق العاده ی جرثقیل بازویی می باشد.جرثقیل بازویی دیواری متفاوت با انواع جرثقیل بازویی می باشد و جهت حرکت آن طولی می باشد،نه دورانی.با جرثقیل بازویی قابلیت حمل و جابجایی در طول سالن را برای محیط کار خود فراهم کنید.جرثقیل دیواری همانند جرثقیل سقفی به صورت تک پل و دوپل قابل نصب می باشد.همچنین جرثقیل های دیواری برای زاویه های کمتر از ۱۸۰ درجه بسیار متناسب می باشند.
برای پایداری کامل جرثقیل و همچنین جلوگیری از سر و صدای اضافی باید به طور دقیق از نظر محاسباتی طراحی شود که این امر در شرکت باکاکرین به خوبی رعایت شده است.
برای اینکه از تمام فضای سالن کار خود استفاده کنید، یکی از مناسب ترین انواع جرثقیل های بازویی می باشد.

خرید انواع جرثقیل بازویی

بازار فروش جرثقیل بازویی

جرثقیل های بازویی به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد اعم از توانایی چرخش تا حداکثر ۳۶۰ درجه به صورت دورانی (جرثقیل ستونی)و همچنین توانایی حرکت طولی در راستای طول سالن(جرثقیل دیواری) از محبوبیت خاصی در بین مشتریان برخوردار است .به علاوه جرثقیل بازویی به دلیل ادغام وترکیب اجزاء باعث صرفه جویی در قیمت محصول شده است که این امر باعث شده است که قدرت خرید مشتریان عزیز بالا برود.
این محصول به دلیل کارایی های متفاوت خود باعث شده است که کسب و کار مشتریان گرانقدر رونق پیدا کند و رو به خرید این محصول بیاورند.
شرکت باکاکرین مفتخر است که در تولید و عرضه این محصول که مورد استقبال مشتریان عزیز قرار‌گرفته است،خدمات ارائه دهد.
شرکت باکاکرین با احساس مسئولیت در قبال مشتریان خود با ارائه ی خدمات پس از فروش هیچگاه مشتریان گرانقدر خود را تنها نمیگذارد.

خرید انواع جرثقیل بازویی

فروش جرثقیل
شرکت باکاکرین

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *