🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

خرید الکترو موتور القایی با قیمت ارزان

از پرکاربردترین الکتروموتورها، الکتروموتور القایی است که انرژی خود برای به حرکت در آوردن دستگاه را توسط نیروی تولید شده از میدان مغناطیسی موتور تأمین می کند، این الکتروموتور از جریان متناوب آ سی استفاده می کند  و از نوع الکترون القایی می باشد و در اکثر موتورهای وسایل خانگی و صنعتی کاربرد دارد.عملکرد الکتروموتورهای القایی مانند ترانسفورماتورها است و با جریان الکترومغناطیسی و جریان القایی حرکت می کنند به همین دلیل به این نوع الکتروموتور ترانسفورماتورهای چرخان نیز اطلاق می شود و تنها تفاوت در نوع چرخش آنها می باشد.

خرید الکترو موتور القایی با قیمت ارزان

همه چیز درباره الکترو موتور القایی

همه چیز درباره الکترو موتور القاییبطور کلی الکترو موتور نوعی ماشین کار صنعتی الکتریکی است که انرژی برق را به انرژی مکانیکی تبدیل کرده و باعث به حرکت در آمدن موتور دستگاه می شود. اکثر الکتروموتورها از نوع چرخنده هستند و با چرخش به صورت دورانی باعث حرکت موتور می گردند.

هر الکتروموتور از شش قسمت اصلی تشکیل شده که شامل: منبع تأمین انرژی، دکمه قطع و وصل جریان، آهن ربا، آرمیچر و زغال هدایت کننده می باشد. الکتروموتورها از نظر منبع تأمین انرژی به دو دسته تقسیم می شوند، الکتروموتور با جریان مستقیم و الکتروموتور با جریان متناوب که الکتروموتور القایی در دسته دوم جای دارد و انرژی مورد نیاز خود را از جریان متناوب تأمین می کند.

از مزیت های بارز الکتروموتور القایی، ساختمان و طراحی ساده آنها است و با این که دارای استحکام، قدرت و دوام خوبی هستند ولی ساختمان پیچیده ای ندارند به همین دلیل هزینه راه اندازی و نگهداری آنان بسیار پایین است و کار با دستگاه هایی که با الکتروموتور القایی کار می کنند به تخصص و مهارت بالایی نیاز ندارد و به راحتی به یک منبع تغذیه و تأمین انرژی متصل می گردد. الکتروموتورهای القایی که همان الکتروموتورهای جریان
متناوب هستند به دو نوع الکتروموتور سنکرون و الکتروموتور آسنکرون تقسیم می شود که در الکتروموتور سنکرون، سرعت ثابت است و قابلیت تنظیم برای سرعت های بالاتر و یا پایین تر وجود ندارد ولی در نوع آسنکرون یک گشتاور این امکان را ایجاد می کند.

کاربرد الکترو موتور القایی چیست

کاربرد الکترو موتور القایی چیستکاربرد الکتروموتور القایی بسیار گسترده است و در کلیه صنایع مانند صنعت تولید لوازم خانگی از قبیل لباسشویی، یخچال و دستگاه های بالابر مانند آسانسور، پله برقی و بسیاری دیگر از صنایع مانند صنعت کشاورزی، تجاری و خانگی که در زندگی روزانه کاربرد اساسی دارند، به کار رفته است و بطور کلی در هر وسیله ای که نیاز به تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی مکانیکی باشد از الکتروموتور القایی استفاده شده است.

برای خرید الکتروموتور باید با توجه به نوع کاری که باید انجام شود، نوع الکتروموتور و توان آن را در نظر گرفت و الکتروموتور مناسب را از این شرکت بصورت تضمینی با راندمان بالا و قیمت مناسب خریداری نمود.

فروش جرثقیل
شرکت باکاکرین

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *