🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

تجارت انواع جرثقیل سقفی Bakra crane

جرثقیل سقفی Bakra crane از انواع مختلف تجهیزات و ماشین آلات سنگین است که در کاربرد آن در جابه جایی بار در انبار های صنعتی است. به طور کلی جرثقیلها در انواع مختلفی وجود دارند که امروزه در صنعت ساختمان سازی و دیگر صنایع از ارزش بالایی برخوردار هستند.

تجارت انواع جرثقیل سقفی Bakra crane

اطلاعات فنی در مورد جرثقیل سقفی Bakra crane

اطلاعات فنی در مورد جرثقیل سقفی Bakra craneدر معرفی و شناخت جرثقیل سقفی باید گفت نوعی ماشین آلات سنگین است که در جابه جایی بار نقش مهمی ایفا می کند. به طور کلی جرثقیلها در انواع مختلفی تولید می شوند، که یکی از این نمونه ها جرثقیل سقفی است. این محصول از اجزای زیر تشکیل شده است:

  1. ریل جرثقیل: که این محصول بر روی ریل حرکت می کند و بوسیله جاروبک هایی که وجود دارد برق سه فاز را دریافت می کند. stopage ها در انتهای ریل از سقوط پلها جلوگیری می کنند. 
  2. سیم بکسل: که این جز مهمترین وظیفه را در جابه جایی قطعات دارد. سیم بکسل بار را در راستای قائم حمل می کند. این سیمها نباید زدگی داشته باشند و در محافظت از آن، باید روغن کاری شوند.سیم بکسلها خود در انواع مختلفی تولید می شوند که از نظر جنس و متراژ به هم متفاوت هستند.
  3. کالسکه جرثقیل: که وظیفه آن حمل الکتروموتورها است و جرثقیل را بصورت عرضی حرکت می دهد. در این بخش نکته ایمنی که وجود دارد احتمال افتادن کالسکه ها است.
  4. وینچ جرثقیل: که این قطعه خود شامل الکتروموتور و قرقره می باشد که موتور با نیروی خود سیم بکسل را به دور قرقره می پیچاند. وجود میکرو سوییچ باعث می شود که دامنه حرکت سیم بکسل به دور قرقره را محدود کند. 
  5. قلاب جرثقیل: این قلاب به انتهای سیم بکسل وصل است. در رعایت نکات ایمنی این قطعه باید وضعیت حرکت پولی های آن و شیطانک دهانه ی قلاب مورد بررسی قرار گیرد.
  6. پل جرثقیل: که به طور کلی جرثقیلها به دو صورت تک پل و دو پل وجود دارند.

وارد کننده جرثقیل سقفی Bakra crane

وارد کننده جرثقیل سقفی Bakra craneامروزه به دلیل کاربرد های زیاد جرثقیلها و اینکه این ماشین آلات جزو لاینفک زندگی انسانها شده اند، آنها را در انواع مختلفی تولید می کنند. کارخانه ها و شرکت های زیادی این محصولات را در سراسر دنیا تولید می کنند که ایران نیز جزو این کشورها است. تجارت جرثقیل سقفی، باعث شده است که تولید کنندگان بتوانند تولید و عرضه خود را در بازار های داخلی و بین المللی گسترش دهند. وارد کننده جرثقیل سقفی، این واردات را طبق قوانین بین الملل و استاندارد های جهانی انجام می دهد . 

فروش جرثقیل
شرکت باکاکرین

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 شرکت صنعتی باکاکرین شما را به بهترین جرثقیل ها و انواع بالابر جهت صادرات دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که جرثقیل صادراتی می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *